Енергетика

На ринку України ми пропонуємо найсучасніші обладнання і технології виробництва, транспортування та споживання енергії.

Вивчаємо і впроваджуємо енергозберігаючі технології, що використовують різні види палива (природний газ, мазут, дизельне паливо, вугілля, біопаливо).

При виробництві теплової енергії використовується найсучасніше котельне обладнання, особлива увага приділяється впровадженню відновлюваних джерел енергії, з використанням сонячних колекторів та теплових насосів.

Для виробництва теплової енергії можливе спалювання відходів сільгоспвиробництва, деревообробної промисловості, вторинних енергоресурсів металургійного та інших виробництв, біогазу і т.д.

Для великогабаритних будівель з високими стелями, в зв’язку зі складністю їх обігріву, застосовуємо системи опалення на інфрачервоних газових випромінювачів “темного” і “світлого” типу, що значно економічніше конвективних систем обігріву.

Проектуємо і монтуємо різні інженерні мережі будь-якої складності: від водопроводів до магістральних газопроводів високого тиску.

Впроваджуючи ці технології, ми широко використовуємо накопичений світовий досвід в енергозбереженні, співпрацюємо з провідними світовими виробниками сучасного енергетичного обладнання.