Про компанію

Наша компанія існує під різними назвами з 1993 року. За цей час вдалося створити досить потужну інженерну базу, зібрати безліч висококваліфікованих фахівців, реалізувати велику кількість проектів по всій країні.

Унікальність нашої компанії полягає в її гнучкості, здатності виконувати проекти будь-якої складності як на промисловому ринку, і в житловому секторі.

Успіх компанії забезпечує можливість виконання комплексу робіт «під ключ», починаючи з розробки проекту, його погодження, постачання обладнання на склад замовника, монтажу і до пусконалагоджувальних робіт, з подальшим сервісним обслуговуванням.

За роки своєї діяльності, «Енергополіс» накопичений величезний досвід з будівництва парових та водогрійних котелень, з використанням котельного та допоміжного обладнання провідних європейських виробників: Buderus, LOOS, Weishaupt, і ін.

Паралельно з будівництвом котелень, компанія активно впроваджує проекти з автоматизованих систем контролю і управління енергоресурсами (АСКОЕ): пара, води, газу, електроенергії та стоків.

Велика увага «Енергополіс» приділяє розвитку альтернативних видів отримання енергії, широко застосовує і реалізовує їх в своїх проектах.

Ми виконуємо будівництво газопроводів «під ключ», газифікацію підприємств, розробляємо і монтуємо вузли обліку газу для промислових підприємств, маємо допуск до проведення робіт на магістральних газопроводах.

Опис всього спектра інженерних задач, який здатні вирішити фахівці Групи компаній «Енергополіс», ви знайдете на нашому сайті.